Çalışma saatleri : Pazartesi - Cumartesi 8:30 - 19:00

HAKKIMIZDA

Dönüştür kullan,Hayata bağlan

HAKKIMIZDA

Firmamız 1987 yılından bu yana İstanbulda faaliyette bulunmaktadır. Metin Metal Geri Dönüşüm hurda bakır, hurda bronz, hurda sarı pirinç, hurda aliminyum, hurda çinko, hurda kurşun, hurda paslanmaz, hurda akü ve hurda kablo alım satım firmasıdır.

Hurda alış ve satışlarımız günlük Londra Metal Borsası (LME) bazında fiyatlandırılır. Müşterilerimizin sürekli ihtiyaç duyduğu alımda nakit ödeme ve satışta ürün stok tedariği mevcuttur.

 Firmamız 15 kişilik deneyimli ekip ve geri dönüşüme uygun makina ve teçhizadı kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


MİSYON & VİZYONUMUZ

1987 yılından bu yana firmamız müşteri memnuniyetini merkeze alan yaklaşımıyla çalıştığı kişi ve kurumlarla güvene dayalı bir çalışma prensibi benimsemiştir. 35 yılı aşan tecrübeyle bu bağlamda doğada bulunan her atık madenin bir geri döünüşümü olduğu fikriyle yaşadığımız dünyayı daha güzel hale getirmeyi kendimize görev bildik.

Temel vizyonumuz bu olan firmamızı geri dönüşüm  sektöründe öncü hale getiren bu düşünce olmuştur. "Dönüştür kullan,Hayata bağlan" düşüncesini kendisine misyon edinmiştir.